Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2011 w internecie

Utworzony przez qwe, 29 czerwca 2011 r. o 17:44 Powrót do artykułu
mefiu na ile liczyles z polskiego przed wynikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos powiedziec gdzie sie loguje na oke krakow? wiem ze jeszcze nie ma, ale chce wiedziec gdzie trzeba sie zalogowac =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na około 60%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam0 napisał:
moze ktos powiedziec gdzie sie loguje na oke krakow? wiem ze jeszcze nie ma, ale chce wiedziec gdzie trzeba sie zalogowac =)
lol obudz sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od ktorej jutro mozna sprawdzac wyniki ? jak macie w swoich szkolach........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie myslalem ze az tak bede sie bal o ten polski , a matura z tego miala byc najloatwiejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam.. Jak wchodzisz na tą stronę to pisze Ci jako najnowszy news o obiegu coś tam. Dajesz na czytaj więcej i później przechodzisz do logowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dobrze, tylko matmę zawaliłam. ;/ 26% mam, dobijające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mefiu podaj link na którym sprawdzałeś wyniki, prosze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie kiedy bedą wynki na oke.łomża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matme to chyba połowę ludzi nie zda, bo była nie za łatwa. A dużo osób nie lubi matmy:) nie przejmuj się. W sierpniu zdasz na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HALLOOOOO CZY KTOŚ WIE COŚ NA TEMAT OKE GDAŃSK???JAK TAM SIĘ LOGOWAĆ I GDZIE PROSZĘ O POMOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no powiedzcież mi te godzine tych wynikow bo przeciez szkoly nie bede otwierala...bo nie wiem o ktorej.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sierpniu ostatnie byly tak łatwe że nawet cke nie ujawnila ich potem w internecie Także w sierpniu zdacie Nie ma sie co przejmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha i chce w malopolskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich z OKE Kraków: Piszę jak było w tamtym roku i 2 lata temu, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiste jest, że wyniki będą 30 czerwca, więc teraz nie macie po co się logować. Wyniki są tuż po północy, ale nie jest w żaden sposób możliwe się wtedy zalogować. Osobiście nie znam nikogo, komu się to udało. Ja zalogowałam się około 6-7 rano. Na waszym miejscu po północy na wszelki wypadek bym sprawdziła, a później poszłabym spać i wstałabym ok. 5 rano. Około 8 rano też już nie da się zalogować, bo wtedy sprawdzają wszyscy ci, którzy poszli spać A jeżeli Wam się nie chce wstawać nad ranem to przecież i tak kilka godzin później będziecie mieli odbiór świadectw maturalnych w szkole. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oke.lomża o 16? Pogieło ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja boje sie o polski i matme.. podobno z polskiego tylko najgorsze tumany nie zdaja i naciagaja strasznie a z matmy mam mandzieje ze cos ustrzelilem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia dziekuje ci bede sprawdzala bo i tak nie pojde spac poki sie nie dowiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...